Usługi internetowe

www_it

Dzięki stałej, solidnej współpracy z Agencją Interaktywną, oferujemy między innymi strony internetowe, pozycjonowanie, obsługę kampanii Google AdWords oraz konta w serwisie Facebook.

Projektujemy strony www

Nasze strony internetowe to produkty z najwyższej półki. Projektujemy je w oparciu o najnowsze rozwiązania i standardy sieciowe, a nasi designerzy zapewniają ich dostępność, przejrzystość i funkcjonalność.

Pozycjonujemy strony www

Internet działa według określonych reguł. Reguł tych nie można łamać, jednak ludzie o odpowiednich umiejętnościach mogą te zasady naginać, aby działały na Twoją korzyść. Dzięki pozycjonowaniu stron, witryna Państwa firmy będzie wysoko w wynikach wyszukiwania. 
Obsługujemy kampanie Google AdWords
Pojedyncza reklama w Internecie nie ma szans w starciu z całą kampanią marketingową. Nasza jednostka do zadań specjalnych pomoże Państwu przeprowadzić zwycięską kampanię, korzystając z systemu Google AdWords. Wykorzystując promocję tego typu, płacimy tylko za kliknięcia w reklamę, a nie za jej wyświetlenie. Dzięki temu koszty ponosimy tylko w momencie, kiedy nasza reklama przyciągnie potencjalnego klienta. Dzięki temu zmniejszamy jej koszt, a zwiększamy efektywność. 

Poprowadzimy konto na portalu społecznościowym Facebook

Firma może być czymś więcej niż podmiotem gospodarczym, którego produkty się kupuje. Może być źródłem inspiracji, autorem nowych trendów, partnerem w realizacji ambitnych projektów. Najlepszą platformą do osiągnięcia tych celów jest dobrze prowadzone firmowe konto na Facebooku. Muszą być Państwo  tam, gdzie Państwa klienci, a coraz większa ich liczba wybiera Facebook jako główną formę komunikacji z firmami. Nasi specjaliści potrafią się doskonale odnaleźć w tej rzeczywistości.

Zapraszamy