O Firmie

proone-logo

Firma Proone powstała w 2008 roku we Wrocławiu. Od początku działalność naszej firmy skupiona była wokół branży IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług i opieki IT oraz zespołowi wysoko wykwalifikowanych pracowników zapewniamy Państwu outsourcing informatyczny na najwyższym poziomie.
Nasz główny cel to kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Zapewniamy naszym Klientom pewność i swobodę funkcjonowania poprzez wdrażanie sprawdzonych produktów i usług dla firm. Nasi pracownicy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, której umiejętności potwierdzają certyfikaty liderów branży IT (Microsoft, Cisco, Red Hat). Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących na rynku producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Chcemy żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mieli świadomość, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie.
Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. Poprzez systematyczne zadania polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Państwa przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości prowadzonej działalności. Poprzez outsourcing dajemy Państwa firmie więcej swobody i pewności w działaniu.

Jak działamy?

Konsultant serwisowy czeka na zgłoszenie. Wykonują Państwo telefon, wysyłają maila lub sms.
Opiekun serwisowy przystępuje do usunięcia awarii. Jeżeli awaria jest na tyle poważna, że nie można jej usunąć zdalnie, serwisant udaje się na miejsce i wykonuje niezbędne czynności. Obsługa informatyczna to ubezpieczenie ciągłości pracy Państwa firmy.

Co nas wyróżnia?

Outsourcing IT to pewne i solidne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, od najmniejszych do największych. Obsługa informatyczna w naszym wykonaniu jest kompleksowa, nie zostawiamy naszych Klientów w potrzebie. Oferujemy Państwu najnowsze i zarazem sprawdzone oprogramowanie dedykowane dla firm, jak i szereg usług mających na celu zapewnić bezpieczeństwo danych, szybkość i niezawodność.

Firma to ludzie

Nasza kadra to zespół starannie dobranych profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie, poświadczoną licznymi certyfikatami. 

Misja, cel, motto

S.I.G.N.

S (success) Gdy wykonujesz zadanie, które jest Twoją silną stroną wtedy jesteś wydajny - osiągasz sukces.

I (instincts) Zanim to zrobisz, instynktownie tego pragniesz.

G (growth) W trakcie wykonywania tej czynności, czujesz, że się rozwijasz.

N (needs) Gdy skończysz, będziesz czuł, że Twoje potrzeby zostały spełnione.